Dolgu

DUDAK DOLGU: Dudak yapisini şekillendirmek veya dudaklara hacim kazandirmak amaciyla yapilan, dudaklarin iç kismi ve çevresine dermal dolgu enjekte edilmesi işlemidir. estetik bir müdahale olan bu işlem esnasinda kullanilan dolgu maddesi ise cilde kazandirmasiyla bilinen hyaluronic asit’tir.

YANAK DOLGU: Yanaklara uygulanan dolgu cilt çöküntü ve kirişikliklarini azaltmak o bölgenin daha iyi bir görünüme kavuşmasini salar. bu sayede bozulan yüz ovali tekrar üçgen görünümü geri kazanmiş olur. yanak dolgulari genellikle yüzü zayif ya da yakin zamanda aşiri kilo kaybi olan kişilere uygulanilir.

ÇENE DOLGU: Temel olarak özel dolgu içeriklerinin çeneye enjekte edilmesi ile çenenin istenen görünüme ulaştirilmasi işlemidir. dolgu ile düzeltilebilir nitelikte bir çene bozukluğu bulunan tüm bireylerde çene dolgusu uygulanabilir.

NAZOLABİAL DOLGU: Burun kanatlarindan ağiz kenarina inen çizgilerin giderilmesi için uygulanan bir dolgu işlemidir. yaşlanma, genetik ve çevresel faktörlerden dolayi zamanla derinleşen bu çizgiler ,yüz ifadesinde değişime yol açar ; yüzde mutsuz ve üzgün bir ifade oluşabilir

IŞIK DOLGU: Gözaltı ışık dolgusu; burun, yanak ve göz altı kapağı arasında yer alan ve zamanla hacim kaybına bağlı olarak gözlenen morlukların ve hafif-orta seviye de tanımlayabileceğimiz alt göz kapağındaki torbaların bulunduğu bölgelerin, hyaluronic asit içerikli bir dolgu maddesi kullanılarak doldurulması sonucu daha canlı bir yüz ifadesinin elde edilmesi amacıyla yapılan bir işlemdir.