TIRAŞSIZ SAÇ EKİMİ

TIRAŞSIZ SAÇ EKİMİ tekniği kişiyi; gündelik yaşamından ve sevdiklerinden ayırmadan, kısa sürede sağlıklı, doğal ve gür saçlara kavuşturuyor. Tıraşsız saç ekimi yaptıran kişiler, çevresindeki insanlar fark etmeden iş veya özel yaşamına kesintisiz olarak devam edebiliyor. Saç kaybı yaşayan kadınlarda saç ekimi artık bu konforlu yöntemle gerçekleştiriliyor. Yaptırdığı işlemin gizli kalmasını sağlamak, imaj yenilemek ve bu süreci gündelik yaşamdan kopmadan geçirmek isteyenler; özellikle kadınlar ve iş insanları, tıraşsız saç ekimi tekniği ile hayat kalitelerinden hiçbir şey yitirmeden saç kaybı sorununu geçmişte bırakıyor.


Tıraşsız Saç Ekimi Faydaları

Saçın tümü değil de sadece ensedeki donör bölge tıraş edildiği için kişilerin, saçlarının uzamasını beklemesine gerek kalmıyor.
Uygulamayı yaptıran kişiler aynı gün hayatına kesintisiz olarak devam edebiliyor; böylelikle iş ve sosyal yaşamından geri kalmıyor.
Saç ekimi yapıldığı fark edilmediği için tüm süreç gizlilik içinde tamamlanıyor. Böylelikle saç kaybı yaşayanlar, çevresindekiler farkına varmadan sağlıklı, doğal ve gür saçlara sahip olabiliyor. Tıraşsız saç ekimi, özellikle kadınlarda saç ekimi sürecinin gizlilik içinde gerçekleştirilmesine imkan tanıyor.


Traşsız Saç Ekimini Kimler Tercih Etmeli

Traşsız saç ekimi, en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Özellikle de saçlarının kesilmesini istemeyen kadınların en çok tercih ettiği saç ekimi yöntemidir. Bu yöntemi genel olarak tercih eden kişiler şunlardır;

Başın üst kısımlarındaki saçlarda seyreklik olanlar, seyrek saçların arasına tıraşsız saç ekimi ile saç sıkılaştırması yaptırabilir.
Herhangi bir rahatsızlık ya da kaza sonucu kısmi saç kaybı yaşayan kişiler, saç kaybı olan bölgeye saç ektirebilir.
Sadece alın bölgesinde açıklık sorunu yaşayanlar, tıraşsız saç ekimi yaptırabilir.
Vertex bölgesinde çok fazla saç kaybı olmayan kişiler, bu yöntemi tercih edebilir.
Saç dökülmesi olan kadınların en çok tercih yöntemdir.